נניח ואתם מחזיקים ברשותכם עסק קטן בעיר בו אתם מתגוררים, למשל, עסק למכירת בגדי תינוקות שאתם מעצבים בעצמכם. יש לכם חנות אליה מגיעים הורים מהיישוב וכן הורים אשר מגיעים מיישובים סמוכים אשר קיבלו המלצות, מפה לאוזן, על הבגדים שאתם מייצרים ומשווקים וכן על השירות האיכותי שלכם.

עכשיו, יש מי שמציע לכם להקים אתר אינטרנט, מבחינתכם זו הוצאה כספית, אך אתם מבינים שזה יכול להקל עליכם במובנים מסוימים, זה יכול להעניק לכם פרסום ולהגדיל את כמות הלקוחות שלכם. עולה השאלה, האם תעשו אתר קטן או אתר גדול? האם תבחרו באתר שמכיל בסך הכל פרטי התקשרות ומעט מידע עליכם, או אתר דרכו ניתן גם להזמין ולרכוש בגדים?

הדילמה שאתם עומדים בפניה, היא דילמה שלא מעט בעלי עסקים עומדים בפניה היום. הרי מצד אחד, הגיוני שעסק קטן יקים אתר קטן, הוא לא צריך לבנות לעצמו אתר גדול, הרי עלויות ההקמה הן גבוהות יותר ולא בטוח שזה יהיה אפקטיבי מצידו. מצד שני, מיד נראה שזה לא כך ומבחינה כלכלית ושיווקית, דווקא עדיף לו להקים אתר ועוד גדול.

מה זה אומר אתר אינטרנט גדול?

אתר אינטרנט לעסק קטן, מכיל בדרך כלל 5 עמודים. עמוד בית, עמוד צור קשר, עמוד אודות על העסק, עמוד אחד של גלריית תמונות ועמוד מאמרים. במקרים מסוימים במקום עמוד מאמרים, יש עמוד מוצרים, דרכו יכול הגולש ללמוד מה בדיוק מייצר ומשווק העסק.

אתר אינטרנט גדול, מכיל יותר עמודי תוכן, אלו מיועדים לשיווק וקידום האתר ברשת, שכן התוכן הוא הכרחי לשם כך. מפה אנחנו למדים, שלא מספיק להקים אתר אינטרנט, אלא צריך גם לקדם אותו בגוגל על מנת שהגולשים ייחשפו אליו. אך יותר מזה, אתר אינטרנט גדול, הוא כזה שמכיל חנות וירטואלית, וזה שם המשחק היום.

מרבית העסקים אשר משווקים מוצרים או שירותים, יש להם חנות וירטואלית באתר, דרכה יכולים הגולשים להזמין את המוצר. החנות כוללת את כל מוצרי העסק, המפרט של כל מוצר, לעיתים גם זה כולל המלצות וחוות דעת של לקוחות אשר רכשו את המוצר בעבר וכן עמוד תשלום מאובטח. עמוד זה כולל אפשרות לשלם באשראי או דרך פייפאל.

למה זה הכרחי? ככה אתם יכולים לא רק להיחשף לגולשים מערים רחוקות אלא אתם יכולים גם להציע להם את המוצרים שלכם, מבלי שיצטרכו להגיע אליכם פיזית לחנות. זה יגדיל באפן משמעותי את כמות הלקוחות שלכם מבלי שזה יגדיל את העלויות שלכם באופן קיצוני.

אנחנו בחברת נטוורק טיים אייל אסולין, מתמחה בהקמת אתרי אינטרנט לעסקים קטנים וגדולים וכן בקידומם ברשת. יש לנו לקוחות רבים מתחומים שונים, אשר נהנים הן מאתרי אינטרנט ברמה גבוהה והן מקידום ושיווק בגוגל, פייסבוק וכן בפלטפורמות נוספות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם. .